Tatry listopadowe

Kiedy opadną emocje związane z przyjęciem na studia. Kiedy dotrze do nas, że studia to prócz ciężkiej pracy z książkami, również słynna „szkoła życia”, dopada nas myśl której ciężko odmówić wyczucia czasu. Jak przeżyć najbliższe lata, tak aby ich nie zmarnować. I tutaj, na przekór oczekiwaniom wychodzimy My! Olimp! Klub zrzeszający przyjaciół, łączący idee,  klub  który daje to co najpiękniejsze w górach; wspaniałe przygody i wspomnienia na długie lata…

Z tego też powodu, rok rocznie, od ’97 r. z początkiem Listopada jedziemy na podbój polskich szlaków.  W atmosferze wzniosłego obcowania z naturą, podziwiania raz majestatycznych gór w wersji „piękna złota jesień”, raz „zimowe wojaże” wraz z nowoprzyjętymi studentami Akademii Wychowania Fizycznego wyjeżdżamy  na wspólną  integrację w Tatry (choć zdarzały się lata, że na swój cel obieraliśmy inne pagórki). Za dnia wędrujemy rozkoszując się nawet najmniejszym kamykiem na szlaku, w nocy zaś słuchając opowieści „starych klubowiczów” snujemy plany wyjazdowe na najbliższe miesiące.

Taka jest właśnie idea Tatr listopadowych. Aby w zgodzie z naturą, w doborowym towarzystwie, celebrować górskie widoki i rozpocząć swoją przygodę z Olimpem . Serdecznie zapraszamy.