Poczet Prezesów

Czyli kto i kiedy był szefem zamieszania:

Agnieszka Wojtysiak 2016 – do teraz!

Jej śmiech radośnie i głośno roznosi się po górskich zboczach. Agnieszki jeszcze nie widać, a już potrafi wpłynąć na nas swoim entuzjazmem i energią.

Kto wie w jakim kierunku zaprowadzi Olimp nasza nowa Prezes!

Agnieszka1

Jakub

Jakub Pawłowski 2014 – 2016

Najnowszy model okularów lodowcowych : Arctica Powertape 6000

Jakub swoje umiejętności sklejania różnych rzeczy wykorzystuje też w klubie. To dzięki Niemu działy się takie wydarzenia jak Dzień Olimpu, Szkolimpolenie, LIPA, i liczne wyjazdy małe oraz duże jak i coroczne projekty. Kuba zaraża miłością do gór, dba o dobry klimat i ma głowę pełną pomysłów.

Wojciech Sadłoń 2011 – 2014

Organizator licznych wyjazdów między innymi w Karkonosze, Tatry, Bałkany Alpy,Kaukaz oraz Pamir. Współtwórca projektu Kaukaskie Piątki i pierwszy ich organizator. (patrz na stronie)

Absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalizacji "Trener Outdoor". Z zamiłowania wspinacz sportowy. W głowie mu Chile 😀 I tyle Emotikon  😀 

Wojciech_S

paweł

Paweł Kudła 2008 – 2011

Zawodowy strażak i typowy górski napieracz. Jego wejścia na alpejskie szczyty trudno zliczyć (podczas jednego wyjazdu wszedł na 10 4-tysięczników). Zdobył legendarnego Matterhorna, miesiąc później Kazbek. Zgadnijcie gdzie był w 2016 podczas podczas pierwszego zimowego wejścia na Nangę Parbat 😉

Wielkie górskie ambicje, duży potencjał i poczucie humoru tworzą z niego niezastąpionego partnera wspinaczkowego.

Alicja Sidor ?? – ??

logopz

logopz

Marcin Nosek ?? – ??

 

oraz wielu innych, których cudowne zdjęcia i opisy zabiegamy 🙂
.
.
.

...lecz to wszystko zaczął...
założyciel Klubu

Tomek Nowak

(Przeczytaj o naszych korzeniach)