Poczet Prezesów

Czyli kto i kiedy był szefem zamieszania:

Karolina Gała i Adrian Sobczyk 2018 – aktualnie!

Miał być jeden prezes, ale spomiędzy tej dwójki nie da się wybrać tylko jednego. 

Agnieszka Wojtysiak 2016 – 2018

Jej śmiech radośnie i głośno roznosi się po górskich zboczach. Agnieszki jeszcze nie widać, a już potrafi wpłynąć na nas swoim entuzjazmem i energią.

Kto wie, w jakim kierunku zaprowadzi Olimp nasza nowa Prezes!

Agnieszka1

Jakub

Jakub Pawłowski 2014 – 2016

Najnowszy model okularów lodowcowych : Arctica Powertape 6000

Jakub swoje umiejętności sklejania różnych rzeczy wykorzystuje również w klubie. To dzięki Niemu działy się takie wydarzenia jak: Dzień Olimpu, Szkolimpolenie, LIPA oraz liczne wyjazdy zarówno małe, duże, jak i coroczne projekty. Kuba zaraża miłością do gór, dba o dobry klimat i ma głowę pełną pomysłów.

Wojciech Sadłoń 2011 – 2014

Organizator licznych wyjazdów między innymi w Karkonosze, Tatry, Bałkany Alpy, Kaukaz oraz Pamir. Współtwórca projektu Kaukaskie Piątki i pierwszy ich organizator. (patrz na stronie)

Absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalizacji "Trener Outdoor". Z zamiłowania wspinacz sportowy. W głowie mu Chile 😀 I tyle Emotikon  😀 

Wojciech_S

paweł

Paweł Kudła 2008 – 2011

Zawodowy strażak i typowy górski napieracz. Jego wejścia na alpejskie szczyty trudno zliczyć (podczas jednego wyjazdu wszedł na 10 4-tysięczników). Zdobył legendarnego Matterhorna, miesiąc później Kazbek. Zgadnijcie, gdzie był w 2016 podczas podczas pierwszego zimowego wejścia na Nangę Parbat 😉

Wielkie górskie ambicje, duży potencjał i poczucie humoru tworzą z niego niezastąpionego partnera wspinaczkowego.

Alicja Sidor 2006 – 2008

Swoją przygodę z górami zaczęła w wieku 7 lat, zdobywając leżące w Beskidzie Żywieckim- PILSKO 1557m... a potem to już się jakoś tak potoczyło, iż teraz bez gór żyć nie może.

Jej ulubioną górą jest Królowa Beskidów czyli Babia Góra.

Plany na przyszłość związane z górami- bardzo ambitne 🙂 bowiem rzeczy niemożliwe udają się tylko tym, którzy nie wiedzą że są niemożliwe!!!

Marcin Nosek 2004 – 2006

"Jak to mówi mój kolega...pewnego dnia porwali mnie kosmici i wsadzili mi jakiegoś chipa do głowy...od tamtej pory bez gór obejść się nie mogę...
Jaki jestem? ...nie wiem...mówią że: denerwujący, chorobliwie ambitny, niebezpieczny, uparty, myślący tylko o sobie, trudny, zawzięty, stuknięty... ale to mówią inni...
...moim zdaniem jestem : skromny, przystojny, koleżeński, uczynny...po prostu idealny.
Zresztą nieistotne... po górach tak czy siak chodzę wspinam się...i póki będę mógł tak pozostanie..."

Adam Kozub 2004

Absolwent kierunku wychowanie fizyczne, swego czasu zarządca strony internetowej Olimpu. Ze zdobytych szczytów przez Adama wartymi wspomnienia są: Rysy 2499 m, Mouldovenu 2544m, Mont Blanc 4807m, Howerla 2058m, Musala 2925m, Dinar 1891m, Triglav 2864m, Kekes 1014m, Grossglockner 3797m, Zumsteinspitze 4563m, Punta Gnifetti 4559m, Punta Parrot 4436m, Grand Paradiso 4061m, Piz Bernina 4049m, Śnieżka 1602m

Adam Matusz 2003 – 2004

Zdobywca takich szczytów jak m.in.: Rysy, Grossglockner, Moldoveanu, Howerla, Mont Blanc, Ben Nevis, Musała, Wemperhardt, Botrange, Dufourspitze, Zumsteinspitze, Nordent, Punta Gnifetti, Liskamm, Balmenhorn, Corno Nero, Ludwigshöhe, Punta Parrot, Grauspitz, Naafkopf, Schwarzhorn, Zugspitze. Największe osiągniecie: raz, pacholęciem będąc, udało mu się skleić model Miga (prawie, kółko odpadło...) 
Największa porażka: tylko 3+ na sprawdzianie ze środowiska w 2 klasie 

Tomek Niemiec ? – 2003

Drugi współorganizator wyjazdu na Elbrus, student wychowania fizycznego. Za jego prezesury organizowano liczne prelekcje o tematyce górskiej. Tomek zorganizował również wyjazd majówkowy do Rumunii.

Patryk Kruzel ? – ?

Następca Tomka Nowaka, który godnie przeją obowiązki prezesa klubu. Ówczesny student fizjoterapii zapoczątkował tradycję organizowania wyjazdów majówkowych w celu zdobywania najwyższych szczytów państw Europy. Patryk był organizatorem pierwszej olimpowej wyprawy do Chorwacji oraz jednym ze współorganizatorów wyprawy na Elbrus.

 .

.

...lecz to wszystko zaczął...
założyciel Klubu

Tomek Nowak

(Przeczytaj o naszych korzeniach)