Członkostwo

             Jeżeli kochasz góry i szukasz ludzi, z którymi możesz zdobywać mniejsze i większe szczyty, to Klub Górski Olimp jest dla Ciebie! Dołącz do nas, a już nigdy nie będziesz miał problemu ze znalezieniem towarzystwa na wyjazd. Członkostwo w klubie daje możliwość udziału w wyprawach organizowanych przez Olimp, uczestniczenia w szkoleniach prowadzonych przez klub oraz pozwala na wypożyczanie klubowego sprzętu. Wraz z nami wyruszysz na podbój wspaniałych szczytów leżących w Polsce, Europie, na Świecie! Nieważne, czy jesteś studentem AWFu, Politechniki, czy ASP - Klub Górski Olimp przyjmie każdego miłośnika gór pod swoje skrzydła 🙂

             Warto jednak pamiętać, że klub utrzymywany jest ze składek członkowskich - dzięki nim może się nadal rozwijać, tworzyć kolejne projekty, dokupować i modernizować sprzęt. Jeśli więc chcesz związać się z Olimpem, prosimy o wpłacanie rocznej składki klubowej wynoszącej 40 zł, na konto klubu: 12 1140 2004 0000 3902 7726 5476.

Chcesz do nas dołączyć? Nic prostszego. Weź udział w jednym z naszych wyjazdów. Poznasz wspaniałych ludzi, bez których już nigdy nie ruszysz w góry. Napisz do nas maila lub na facebooku.